ZESTAWY PODRĘCZNIKÓW

Zestaw podręczników dla klas I-VIII na rok szkolny 2019/20

AKCJA ZIMA 2020

W dniach 3 – 7 lutego 2020 r.
w  Szkole Podstawowej nr 47 i w Krakowie organizowana jest
„Akcja Zima w szkole 2020”.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach w ramach akcji jest  wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu szkoły karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku oraz zapoznanie się z regulaminem „Akcji Zima w szkole 2020”.

ZAPISY UCZNIÓW NA ZAJĘCIA AKCJI ZIMA W SZKOLE 2020 ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W SEKRETARIACIE SZKOŁY
W DNIACH  13 -  22 stycznia 2020 r.

Program zajęć na poszczególne tygodnie będzie  umieszczony na stronie internetowej szkoły i na drzwiach wejściowych do budynku w ostatnim tygodniu przed feriami zimowymi.

Szczegółowe informacje i karty uczestnictwa w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej
sp47krakow.edu.pl.

Ilość miejsc ograniczona.                                                     Zapraszamy!